Metalowe konstrukcje do nowoczesnych i klasycznych mebli na zamówienie

Chcesz zaprojektować stylowe wnętrze, korzystając z niestandardowych rozwiązań? A może zajmujesz się odnawianiem klasycznych mebli i poszukujesz produktów, dzięki którym będziesz mógł nadać im nowe życie? Nasza firma zajmuje się produkcją elementów do wyposażenia wnętrz, takich jak metalowe nogi do stołu lub biurka czy podstawa typu pająk. Otwieramy się także na możliwość przygotowania stelaży według indywidualnych projektów naszych klientów.

Klasyczne dodatki do mebli

Choć nasze metalowe nogi do mebli oraz podstawy typu pająk cieszą się niemałą popularnością wśród producentów wyposażenia wnętrz, my doceniamy także tradycyjne formy. Jeśli poszukujesz zakładu, który wytworzy prostą, metalową konstrukcję stołu czy biurka - z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni wariant nóg z ramami. Istnieje możliwość wykonania stelażu rozkładanego oraz z dostawkami.

Zarówno pająk, jak i klasyczna podstawa stołu, doskonale komponuje się z blatem wykonanym z litego drewna bądź sklejki, nadając całości nowoczesny charakter. To połączenie sprawdza się w mieszkaniach, biurach, restauracjach czy hotelach.

Popularne produkty

Produkty najchętniej wybierane wśród klientów

Polecane Produkty

Przedstawiamy produkty Lesmet, wykonane z pasją i niezwykłą starannością.
Kolekcja Loftowa
2023
Pasja. Perfekcjonizm. Solidność.
Dawid Leśko
(Lesmet)