Produkty

Cenimy sobie najnowsze trendy architektoniczne, dlatego nasza oferta uwzględnia niebanalne wzornictwo oraz produkty z trwałych i estetycznych materiałów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz metalowe akcesoria do mebli, takie jak nogi do stołu czy biurka, rama typu pająk, podstawa rozkładanego stołu czy stelaże do komody RTV. Połączenie metalowej konstrukcji z klasycznym blatem wykonanym z drewna bądź sklejki doskonale sprawdza się w pomieszczeniach w stylu industrialnym, loftowym oraz nowoczesnym.

Znajdziesz u nas zarówno formy świetnie dopełniające estetykę wnętrz współczesnych, jak i tradycyjnych. Rozkładana, klasyczna podstawa stołu może przybierać wiele kształtów - najpopularniejsze są pająki oraz ramy. Oferujemy metalowe nogi do mebli o kształcie prostokątnym oraz owalnym - sprawdzą się w przypadku biurek, komód, konsol i ław.

Akcesoria do mebli do domu, biura, restauracjiNasze ramy klasyczne, rozkładane oraz typu pająk mogą być stosowane w wielu aranżacjach. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i detalicznymi. Z przyjemnością podejmujemy się projektów nóg i podstaw, które wykraczają poza proponowany asortyment.

Aktywne filtry